Jak szybko zacząć zdrowy styl życia?

Zdrowy styl życia – nastawienie

Przede wszystkim ważne jest, abyś miał/a odpowiednie nastawienie do „zdrowego styluZdrowy styl życia życia”. Jeżeli uważasz, że to „DIETA”, to może poczytaj więcej, pogadaj z kimś, nie ulegaj stereotypom. Najlepiej spytaj się osób, które są w tym temacie ekspertami.

Jak myślisz, że „zdrowe odżywianie” to wyrzekanie się, restrykcyjna dieta i katowanie się na siłowni itp. to jesteś w błędzie. Poznaj tematem głębiej, znajdziesz informacje zaufane w wielu źródłach. Wystarczy tylko CHCIEĆ!!!

Strategia – plan żywieniowy i treningowy

Nie chodzi o to, abyś wyrzekł/a się przyjemności i o byś katował/a się treningami. Lecz o to aby wszystko było zbilansowane i dostosowane do TWOJEGO organizmu. Najlepiej w tej sytuacji zaufać ekspertom w tej dziedzinie. Polecam Osobistych Trenerów Odżywiania i Trenera Personalnego, którzy dostosują dla Ciebie spersonalizowany plan.

Zdrowe jedzenie – NA START!!!

Jeżeli jesteś już gotowy/a rozpocząć zdrowy styl życia, t zacznij od zdrowych posiłków. Poznaj najważniejsze zasady zdrowego odżywiania. Kiedy będziesz ćwiczyć na siłowni, biegać, jeździć długie trasy rowerem  lub inna aktywność fizyczna, a do tego nie zmienisz swojej diety to NIC to nie da.

Będziesz czuł/a, że to nie ma sensu, nie przynosi to efektu, że to ściema. Będziesz miał/a rację, ale możesz to zmienić bo masz na to wpływ. Zmień swoją dotychczasową dietę  swój styl życia. Nie tylko dla WYGLĄDU, ale dla ZDROWIA!!!!!!!

Przed iw trakcie

Dobrze jest zrobić sobie pomiar przed rozpoczęciem zmiany diety. Już po pierwszym miesiącu będą widoczne efekty (te w wyglądzie i w zdrowiu). Powtarzaj pomiary w trakcie diety też, na przykład przychodząc na analizę składu ciała do trenerów odżywiania lub dietetyka.

Wsparcie najbliższych

Bardzo ważne jest w wytrwaniu w swoich postanowieniach wsparcie od osób Ci najbliższych (rodzina + najlepsi przyjaciele), ponieważ to oni spotykają się z Tobą najczęściej. To oni mogą być dla Ciebie wsparciem lub demotywować Cię. Dlatego powiedz o Twoich zmianach w życiu im, żeby zobaczyć ich nastawienie.

Jak zdecydujesz się zmienić swoje życie, powalczyć o zdrowie i dłuższe życie to z całego serca życzę ci powodzenia i trzymam za Ciebie kciuki.